Kapituła Harcerki Rzeczypospolitej

pwd. Aleksanda Kołodyńska HR

pwd. Anna Mazur HR

ZASADY ZGŁOSZEŃ

Zgłoszenia na kapitułę HR dokonuje kandydatka przesyłając w terminie adekwatnym do terminu Kapituły na adres e-mail: katarzyna.kanczugowska@zhr.pl wiadomość z podaniem celu spotkania, proponowanego miejsca (Lublin/Warszawa) oraz:

• w przypadku zgłoszenia na OTWARCIE PRÓBY – uzupełnioną kartę stopnia HR

• w przypadku zgłoszenia na KONSULTACJE W TRAKCIE REALIZACJI – opis sytuacji, przedmiot konsultacji, ew. materiały. W przypadku potrzeby KONSULTACJI Kapituła każdorazowo indywidualnie, adekwatnie do sytuacji i potrzeb podejmuje decyzję, czy konieczne jest spotkanie z osobą zdobywającą stopień, czy tylko z opiekunką, czy wystarczające będą konsultacje mailowe.

• w przypadku zgłoszenia na ZAMKNIĘCIE PRÓBY – sprawozdanie z realizacji wraz z załącznikami

NAJBLIŻSZE TERMINY
23 października (piątek) – Lublin
6 listopada (piątek) – Lublin