Kapituła Harcerki Rzeczypospolitej

4. pwd. Beata Pyt HR
  5. hm. Katarzyna Kańczugowska HR

ZASADY ZGŁOSZEŃ

Zgłoszenia na kapitułę HR dokonuje kandydatka przesyłając w terminie adekwatnym do terminu Kapituły na adres e-mail: anna.gontarz@zhr.pl wiadomość z podaniem celu spotkania, proponowanego miejsca (Lublin/Warszawa) oraz:

•  w przypadku zgłoszenia na OTWARCIE PRÓBY – uzupełnioną kartę stopnia HR
  • w przypadku zgłoszenia na KONSULTACJE W TRAKCIE REALIZACJI – opis sytuacji, przedmiot konsultacji, ew. materiały. W przypadku potrzeby KONSULTACJI Kapituła każdorazowo indywidualnie, adekwatnie do sytuacji i potrzeb podejmuje decyzję, czy konieczne jest spotkanie z osobą zdobywającą stopień, czy tylko z opiekunką, czy wystarczające będą konsultacje mailowe.

• w przypadku zgłoszenia na ZAMKNIĘCIE PRÓBY – sprawozdanie z realizacji wraz z załącznikami

NAJBLIŻSZE TERMINY
23 października (sobota, godziny poranne) – Lublin
27 listopada (sobota) – Lublin
22 stycznia (sobota) – Lublin

Jeśli będzie duże zainteresowanie, dodamy także termin w grudniu.
Spotkania w Warszawie ustalane są z konkretnymi chętnymi po dokonaniu przez nie zgłoszenia.

Zgłoszenia – minimum 7 dni przed terminem kapituły przesyłane ma maila: anna.gontarz@zhr.pl
Im wcześniej zostanie dokonane zgłoszenie, tym większe jest prawdopodobieństwo, że będzie miejsce i uda nam się znaleźć idealną godzinę spotkania.

Do pobrania: